Tomasz Kutelski – wirtualne spacery, fotografia z drona | O MNIE
Tomasz Kutelski - Fotograf Stargard, Szczecin, Goleniów, Nowogard, Choszczno - zajmuję się głównie przygotowywaniem wirtualnych spacerów, fotografowaniem wnętrz, fotografowaniem z drona, fotografią produktową, fotografowaniem uroczystości ślubnych i komunijnych
13832
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13832,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.2,vc_non_responsive

O MNIE

Witam na mojej stronie

Nazywam się Tomasz Kutelski.

Fotografuję – i o tym jest ta strona.

Większość mojego życia związana była i jest z fotografią. Zajmuję się nią od ponad 25 lat i to co już udało mi się „uwiecznić”, jest pamiątką z najważniejszych chwil w życiu  wielu znajomych, przyjaciół i klientów.

Fotografia dla mnie to przede wszystkim wielka przyjemność, pasja, hobby  i odprężenie…

Przygoda z fotografią zaczęła się, kiedy nikt jeszcze nie myślał, że zdjęcie może być zapisane gdzieś w „wirtualnej pamięci” aparatu cyfrowego.

Jednak wiele godzin i nieprzespanych nocy spędzonych przy powiększalniku, dało mi podstawy prawdziwej fotografii. Z wielkim szacunkiem podchodzę do minionej epoki.

Doświadczenie zdobywałem pracując m.in. w studio fotograficznym, jako fotoreporter w ogólnopolskim tygodniku „Angora” i w TVP Szczecin.

Zajmuję się fotografią: ślubną,  reportażową, portretową, dziecięcą, produktową, reklamową, fotografuję wnętrza i przygotowuję wirtualne spacery po ciekawych obiektach, a ostatnio do fotografii z „z góry” wykorzystuję również specjalistycznego drona.

 

Zapraszam Państwa do współpracy 🙂