| FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY
Tomasz Kutelski - Fotograf Stargard, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Goleniów, Nowogard, Choszczno - zajmuję się głównie przygotowywaniem wirtualnych spacerów, fotografią wnętrz, fotografią i filmem z drona, fotografią produktową, fotografowaniem uroczystości ślubnych i komunijnych
15545
page-template-default,page,page-id-15545,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.2,vc_non_responsive

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY

Fotografia panoramiczna

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer to innowacyjna i skuteczna forma reklamy dla wszystkich, którzy promują swój biznes w internecie. Jest interaktywnym sposobem prezentacji firmy, pozwalającym na rozglądanie się we wszystkich kierunkach z możliwością „spaceru” z jednego pomieszczenia do drugiego, a to wszystko bez wychodzenia z domu. Wielu klientów nie ma czasu na przeglądanie galerii strony internetowej z dziesiątkami zdjęć. Wirtualny spacer skraca czas i daje pełen obraz Państwa oferty.

Taka forma promocji w znaczący sposób podnosi atrakcyjność oferowanych usług.

Obecnie mamy możliwość prezentowania wirtualnego spaceru na wszystkich urządzeniach multimedialnych (komputer, laptop, tablet czy smartphone) i systemach operacyjnych (Windows, Android, iOS)

Wirtualny spacer to jednorazowa inwestycja bez dodatkowych opłat abonamentowych!!!

Giga Panorama

Czyli fotografie gigapixel o ekstremalnie dużej rozdzielczości wykonywane przy użyciu specjalnej głowicy panoramicznej GigaPan Epic Pro. W zależności od rodzaju motywu na jedną panoramę składa się od kilkudziesięciu do kilkuset zdjęć. Aby uzyskać zdjęcie o rozdzielczości 1 gigapiksela wykonuję 60-70 zdjęć, które następnie łączę w jedno przy użyciu specjalnego oprogramowania. Gigapanoramy pozwalają na perfekcyjne przedstawienie danego terenu, są bardzo atrakcyjną formą prezentacji i promocji walorów miast, terenów rekreacyjnych i różnych obiektów w Internecie. Gigapanorama niesie ze sobą więcej informacji o danym terenie niż duża ilość zdjęć, ponieważ pozwala na prezentacje dużego obszaru, przy jednoczesnej możliwości przybliżenia interesujących nas fragmentów, poza tym jest to sposób nowy, mało znany i zawsze wzbudza zainteresowanie osoby oglądającej.

Wszystkie fotografie wykonywane są w technice HDR (High Dynamic Range), dzięki czemu efekt końcowy daje niesamowite wrażenia.

Każde zlecenie to nowy indywidualny projekt, nie ma dwóch takich samych panoram.

zobacz moje panoramy