| FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Tomasz Kutelski - Fotograf Stargard, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Goleniów, Nowogard, Choszczno - zajmuję się głównie przygotowywaniem wirtualnych spacerów, fotografią wnętrz, fotografią i filmem z drona, fotografią produktową, fotografowaniem uroczystości ślubnych i komunijnych
15549
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15549,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.2,vc_non_responsive

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia ślubna

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moim celem jest zadbanie o to, aby ten wyjątkowy dzień Waszego życia doskonale zapisał się w historii opowiedzianej zdjęciami, które poruszą Wasze serca.

W mojej ofercie nie ma pakietów jak w firmie ubezpieczeniowej 🙂

Proponuję Wam reportaż ślubny od A do Z, który jest pełną relacją z Dnia Waszego Ślubu. W dużej mierze efekt końcowy zależy właśnie od Was, wszelkie sugestie są mile widziane. Sesję plenerową wykonuję zarówno w dniu uroczystości (pod warunkiem , że pogoda i czas na to pozwoli) jak i w innym dogodnym terminie. Jeżeli macie ochotę na sesję plenerową w opuszczonej fabryce czy fotografować się w morzu, jeziorze, czemu nie… Spontaniczność Pary Młodej gwarantuje czy sesja będzie ciekawa i interesująca. Ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby tak właśnie było.

Bardzo mi zależy, aby to Para Młodych była najbardziej widoczna w kościele przed ołtarzem, a nie „biegający z cyfrówką paparazzi”. Dlatego staram się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widocznym dla Was i Waszych gości.

Przed Waszym ślubem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej.

Podczas wykonywania pierwszych zdjęć możemy się lepiej poznać, a tym samym będzie okazja przyzwyczaić się do mojej obecności w tak ważnym wydarzeniu.

Natomiast, kiedy będziecie spodziewać się potomka i zechcecie uwiecznić okres „dużego brzuszka”, chętnie wykonam dla Was sesję ciążową. Później, kiedy maleństwo będzie stawiało pierwsze kroki, chrzest, komunię no i oczywiście ślub- jestem do Waszej dyspozycji 🙂

Niezwykle cenię sobie efekt końcowy mojej pracy. Album z wybranymi zdjęciami do tego powiększenia najlepszych ujęć, płyta DVD z fotografiami w formie prezentacji Power Point oraz fotografie w pełnej rozdzielczości na DVD (bez znaków wodnych) do samodzielnego powielania, będzie dopełnieniem wspólnego „dzieła”.

zobacz reportaże ślubne